Voláme sa Ľudka a Lucka, sme lektorkami našich kurzov a marketérkami s dlhoročnými skúsenosťami.

Aj my sme si museli prejsť dlhú cestu rôznymi zamestaniami s ešte rôznejšími šéfami a kvantom historiek, ktoré stoja za to.

Dnes sa zameriavame na rozvoj programov pre absolventov a nezamestnaných, aby si našli lepšie uplatnenie a prácu, ktorú budú robiť s radosťou, a za vyššiu mzdu.

Zároveň pomáhame začínajúcim freelancerom a podnikateľom rozbehnúť ich vlastný biznis, prípadne reštartovať ten existujúci.

Prečo absolvovať práve naše kurzy?

Neučíme podľa knižiek
Odovzdávame vlastné know-how a skúsenosti
Naučíte sa 99% praktických informácií
Materiály ku kurzom, ktoré vám zostanú
Absolvujete kurzy ZDARMA cez Úrad práce
Bezplatné poradenstvo

Ponuka našich najobľúbenejších kurzov

Tvorba web stránok

Chcete sa naučiť tvoriť moderné a profesionálne web stránky? Na našom kurze sa naučíte, ako jednoducho vytvoriť funkčnú a predávajúcu web stránku bez potreby programovania.
Navyše, budete mať web dizajn v malíčku a zistíte, ako sa prepracovať na prvé stránky v Google.

Moderná administratíva

Hľadáte si prácu v oblasti administratívy ale chýba vám potrebná prax? Naučíme vás všetky potrebné praktické skúsenosti, ktoré vášho budúceho zamestnávateľa dostanú. Budete zvládať moderné plánovanie, komunikáciu na sociálnych sieťach, e-mailové kampane, správu web stránky a tvorbu grafiky ako profík.

Začínajúci freelancer

Rozmýšľate nad rozbehom vlastného biznisu, ale chýba vám vstupný kapitál? Pomôžeme vám so získaním príspevku na podnikanie až do výšky 5000 EUR. Navyše sa naučíte tvoriť grafiku ako profík, nadizajnujete si svoju vlastnú web stránku a naučíme vás, ako zvládnuť marketing a svoju prezentáciu od A po Z.

Aj vy sa chcete v živote posunúť ďalej a nájsť si skvelú prácu?

Najnovšie z nášho blogu

Menu